Náš klan
Náš klan se jmenuje Bratrstvo Neohrožených (BN). Každý hráč musí být jedině v tomto klanu. Máme už 27 členů: Drakivan, El Eri, Adrexcz, Wul199, Kanec4, R Hesse, Jarda001, Nion24, Sestak92, De Lipo, Flinta20, Bulanek12, Rooby30, 8martis8, Robko4, L Ncman, Kt840, Ninrich1 (to jsem já), Myr Prototyp, Snakexx1, Lonar1, Semdobrej, Nojono1, Auronne, Axel12365478, Serafinis
toto jsou všichni členové našeho klanu.
zdroj: www.rsbn.wz.cz
Komentáře
Přehled komentářů
chci byt vasim clenem jsem combat 88 prosím! icq-254 162 008 ozvete se
www.republic.snadno.eu
(Freeslayer25, 21. 11. 2009 22:55)Zdar, nechcete byt s nami spojenecky klan jsem leader klanu republic mam 102cmb kdystak se ozvi na nas web: www.republic.snadno.eu
Spaeow
(Spaeow, 23. 8. 2008 12:36)Ahoj můžu se stát vaším členem klanu?Mám 64 combat hotové všechny free questy a recovery.Brzo budu i možná Member a tak jestli bys te nechtěli mojí pomoc jsem užitečný když při Clan Wars používám Strength Potiony a jidlo Tuny nebo Lobstery nebo někdy SwordFish.Jmenuju se tam Spaeow5.A někdy ještě při Clan Wars používám Modlidby a Magic trénuju ve Fist of Guthix ale nejvíce jsem Rytíř.Magie mám sice 41 co je už dost ale rytíře mám radši.Na obranu při Clan Wars magie používám Green dragondhide a až budu mít 50 RuneCrafting což mám 25 tak budu tokenovat na zlaté Wizardské oblečení.S hráči na RuneScape kontaktuju přes Skype můj nick skype je Jirka.Spaeow tam mne kontrolujte a jsem ze Zlína a jak že se jmenuješ v RuneScape?
vylepseni
(scalare11, 31. 1. 2008 14:39)hele mate 27 clenu to je dost ale pokuid tam mate all cmb 3 tak to je blbi takze by me zajimalo jak jste cmb lvl all ja sem leader klanu lasseri www.lasseri.estranky.cz a mame tedka 42clenu a mame u toho napsany aji cmb a vsecko takze se tam good orientuje tak se podivejte na seznam clenu a kliknete nahore jak je cervene napsany kliknete prosim zde a tam se vam ukaze aktualni ¨statistika clenu je to cool tak si to taky zksute ujdelat po pripade muzeme udelat clan war =)
Klan
(Tomicek9, 16. 12. 2007 17:34)Ahoj mohl bych do vašeho klanu?Jsem Tomicek9 kdyžtak mi napis na Ralack seznam.cz
ja?
(kanec4, 1. 12. 2007 12:19)
heh ja tam byl taky nejdriv jako kanec4... ted sem zoldak6 a lord milan22....
ahoj
(bzzda, 25. 11. 2007 19:36)hoj,mohl bych do vašeho klanu?jmenuju se bzzda007.mam kombat 48.odpověz na tobraz@senam.cz
nábor
(karajda, 8. 9. 2007 19:40)
Ahoj hrych do nejakého klaaji runescape a chtel bnu
a našel jsem váš klan ale nešlo mě to uskutečnit na stránkách vašeho klanu tak se ptám přes tyto stránky.
díky odpovězte
Mám stránku kde můžeš hrát runescape
(Hráč z runescape, 1. 7. 2007 13:12)Já mám svoji stránku www.onlineinfo.estranky.cz a tam si můžete zahrát runescape nekecám podívejte se!
přátelé
(Trima2, 17. 6. 2007 21:47)
hele, vidím ,že nejsem jediný co si založil estánku na runescape a zajímalo by mne jak jste dobří
moje stráky jsou www.rsclanhoto.estranky.cz
SAROX 20
(vojta, 24. 3. 2007 13:38)mám taky své stránky www.sarox.estranky.cz a www.sarox2.estranky.cz
moj nick
(ferovbiceps, 26. 1. 2007 16:57)
mozem sa stat clenom vasho klanu ??? ak hej tak ako ???

prosim
(karkulka007, 16. 12. 2009 12:58)